MU Group |MU jalgpallimeeskond võitis kõrgtehnoloogia karika

12

8. jaanuaril kell 15.00 peeti Binjiang Shuiyuni pargi jalgpalliväljakul kõrgtehnoloogia karikavõistluste kaheksavõistluse finaal, kus MU Group mängis veteranide ägeda vaenlase Huali Hydrauliciga.
Suplege talvises soojas päikesepaistes, sportlased galopivad väljakul, jalgpall varvas hüppamas ja veeremas.Kui kuum stseen! Vaid 5 minuti jooksul pärast avamist kasutas MU Group esiväljaku vabalööki, et murda esimene värav;Võimalust ära kasutanud mängija 86 tegi napist löögist terava löögiga esimese 35 minutiga seisuks 2:0.
Igast murdevõimalusest kinni haarates ei tasu teist poolt üle lüüa, tehes seisuks 2:1 just teise poolaja alguses;54 minuti jooksul kasutas mängija 86 ära löökpalli võimaluse lüüa kaks korda väravaks, seisu suurendades seisuni 3:1;Teine meeskond jõudis järele ja seis oli kohe 3-2.Skoorimuutus ei pannud proovile mitte ainult iga mängija füüsilist jõudu, vaid pani proovile ka igaühe psühholoogia, mis oli võistlusvaimu võistlus.Siiski jätkasime skoori eelise säilitamist õigeaegse muudatuse ja sidumiskoostöö kaudu.
3 4

Kohtuniku lõpuvilega puhudes murdis MU Group lõpuks teise koha maagia.Kümme aastat mõõka lihvides loome lõpuks ajalugu!Tänane park on olnud tunnistajaks MU hiilgusele ja tänane jalgpallistaadion kuulub MU inimestele!
Enne seda ei andnud MU jalgpallimeeskond pärast nelja vooru alagrupiturniiri ägedat konkurentsi poolfinaalis hingegi järele ja lõi kohe alguses skoori;Pärast 1:1 viigiseisu liikus matš lõpuks enneolematusse 8 vooru penaltiseeriasse, alistades finaali napilt vastast 7:6.
5
MU jalgpallimeeskond asutati 2004. aastal ja jalgpalliliit asutati 2012. aastal. Enam kui 20 liikmega grupp on aastaid osalenud Ningbo Football Associationi sponsoreeritud liigas.Matšid on imelised ja edusamme tehakse aastast aastasse ning sellega on saavutatud High-tech Cupi kolmas, Happy Cup kolmas ja teine ​​koht.
See aasta langeb kokku ka MU Grupi 20. juubeliga.Meistrivõistlused pole mitte ainult parim austusavaldus 20. aastapäevale, vaid ka tõuge „100 päevale rasket tööd”.Võit jääb hiljaks, kuid ei puudu kunagi.Võitlevad MU inimesed jooksevad alati võidule!
MU Group on spordikultuuri ja kolleegide tervist alati väga tähtsaks pidanud, propageerides “MU spordis”.Lisaks jalgpalliklubile asutasime ka korvpalliklubi, sulgpalliklubi, frisbeeklubi, tantsuklubi, jooksuklubi jne, luues kolleegidele head tingimused “Elamaks üle 102 aasta” koos piisava rahastamistagatise ja korraliku organisatsioonilise süsteemiga.